Cookievoorkeuren
InstellingenIk ga akkoord

Een dag vol strategie en samenwerking bij Pro 10 en Inkoop XL

Gepubliceerd op: maandag 7 april 2025

Een dag vol strategie en samenwerking bij Pro 10 en Inkoop XL

Op 27 maart kwamen de teams van Pro 10 en Inkoop XL samen voor een inspirerende en verbindende dag op de prachtige locatie van Golfbaan Bentwoud. Strategie en plezier gingen op deze dag hand in hand!

We trapten de ochtend af met een inhoudelijk werkoverleg waarin we, onder het genot van koffie of thee en een heerlijke muffin van het huis, met elkaar in gesprek gingen over belangrijke thema’s zoals duurzaamheid en de verdere ontwikkeling van onze organisatiestructuur. Boeiende gesprekken met frisse inzichten.

Na een goed verzorgde lunch verruilden we de vergadertafel voor de golfclubs. Verdeeld over twee groepen maakten we kennis met de fijne kneepjes van het golfen. Op de putting green leerden we hoe precisie en inzicht samenkomen, terwijl op de driving range vooral kracht en techniek centraal stonden.

Daarna was het tijd voor het echte werk: de baan op! In teamverband gingen we de sportieve uitdaging aan om de bal met zo min mogelijk slagen in de hole te krijgen. Een fijne manier van teambuilding met veel plezier en fanatieke inzet.

We sloten de dag af met een gezellige borrel, compleet met hapjes en goede gesprekken. Het was een waardevolle dag vol verbinding, energie en nieuwe inzichten. Sámen kunnen we iets bereiken, op en naast de werkvloer!

Terug naar overzicht